KURS Przywództwo Duchowe

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Kurs biblijny PRZYWÓDZTWO DUCHOWE

Dla kogo: liderzy we wspólnotach chrześcijańskich oraz osoby, które pragną zaangażować się w służbę (kobiety i mężczyźni).

Cel kursu: omówienie profilu osobowości lidera oraz wyposażenie w narzędzia do tego, aby zadbać o rozwój życia duchowego oraz podjąć odpowiedzialności we wspólnocie

Miejsce: Piasek, k. Pszczyny, ul. Katowicka 59

Ramy czasowe: cykl 8 spotkań, 1 spotkanie na dwa tygodnie

Daty: 2015: 25.09 / 09.10 / 23.10 / 06.11 / 20.11 / 04.12 / 18.12 // 2016: 08.01

Godzina: 17:00-21:00

Tematy:

  • Model przywództwa w Biblii
  • Historia życia jako pielgrzymka
  • Tożsamość lidera
  • Integralność
  • Charakter
  • Więzi
  • Wizja
  • Umiejętności

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja IFL-Polska

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide