KURS Homiletyka

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Kurs biblijny HOMILETYKA

Dla kogo: osoby, które pragną poznać tajniki przygotowywania i wygłaszania kazań / wykładów biblijnych

Cel kursu: omówienie procesu przygotowania tekstu wykładu biblijnego oraz podstawowych zasad sztuki przemawiania

Miejsce: Piasek, k. Pszczyny, ul. Katowicka 59

Ramy czasowe: cykl 5 spotkań, 1 spotkanie na dwa tygodnie

Daty: 2016: 25.09, 09.10, 23.10, 06.11, 20.11

Godzina: 17:00-19:00

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja IFL-Polska

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide