WYSTAWA Historia Biblii

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Zapraszamy na wystawę:

HISTORIA BIBLII

Ponad 3000 lat historii Pisma Świętego w jednym pomieszczeniu!

Repliki najstarszych manuskryptów i kamiennych tablic. Ponadto skrawki papirusów, zrolowane skóry, zapisane zwoje oraz pierwsze drukowane egzemplarze.

Przyjdź, zobacz, dotknij i przekonaj się, jak wyjątkową księgą jest Biblia!

www.wystawabiblii.pl

historia biblii pszczyna

---

czas: 8-13 czerwca 2017

miejsce: Stajnie Książęce w Pszczynie, ul. Basztowa 6-8, 43-200 Pszczyna (teren parku)

wystawa dostępna w godzinach otwarcia Stajni Książęcych (www.stajnieksiazece.pl)

---

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja IFL-Polska

Fundacja Areopag

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide