IFL na świecie

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

IFL-Polska jest częścią międzynarodowej rodziny Insight for Living. IFL to ponadwyznaniowa organizacja chrześcijańska, która zajmuje się rozpowszechnianem wykładów i materiałów biblijnych, w szczególności dorobku amerykańskiego teologa, biblisty i pastora, dra Chucka Swindolla. Działa w kilkunastu krajach świata.

Główną siedzibą Insight for Living jest Plano w Teksasie (przedmieścia Dallas).

Swoje oddziały IFL posiada między innymi w:

 

Przegląd działaności Insight for Living na całym świecie można znaleźć na stronie http://vision195.com/.

 

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide