Najczęściej pobierane pliki w tej sekcji

Nadzieja większa od upadku, cz. 1 (Audycje MP3/Seria 1. Nadzieja mimo wszystko: Studium 1 Listu Piotra)
Nasza konstytucja wiary 1 (Audycje MP3/Seria 6. List do Rzymian: Konstytucja naszej wiary)
Nadzieja większa od cierpienia, cz. 1 (Audycje MP3/Seria 1. Nadzieja mimo wszystko: Studium 1 Listu Piotra)
Nadzieja większa od pokusy, cz. 1 (Audycje MP3/Seria 1. Nadzieja mimo wszystko: Studium 1 Listu Piotra)
Postępować jak należy, cz. 1 (Audycje MP3/Seria 4. Żyć jak należy: Studium Księgi Micheasza 6,8)
Powered by Phoca Download

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living (Pełnia Życia), Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski. Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Jego nauczanie jest tłumaczone na wiele języków i nadawane przez tysiące radiostacji. Wykłady pastora Chucka nadawane są w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn.), rosyjskim, a od niedawna także po polsku.

Tylko w USA ponad 1500 radiostacji nadaje jego wykłady, cztery razy w tygodniu. Ponadto regularnie emitowane są audycje z wykładami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wlk. Brytanii.

Dr Chuck Swindoll jest także autorem wielu publikacji oraz ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, znanej i uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej Kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide