Najczęściej pobierane pliki w tej sekcji

Nasza konstytucja wiary 1 (Audycje MP3/Seria 6. List do Rzymian: Konstytucja naszej wiary)
Postępować jak należy, cz. 1 (Audycje MP3/Seria 4. Żyć jak należy: Studium Księgi Micheasza 6,8)
Nadzieja większa od pokusy, cz. 1 (Audycje MP3/Seria 1. Nadzieja mimo wszystko: Studium 1 Listu Piotra)
Nasza konstytucja wiary 2 (Audycje MP3/Seria 6. List do Rzymian: Konstytucja naszej wiary)
Zrozumieć Ewangelię 1 (Audycje MP3/Seria 6. List do Rzymian: Konstytucja naszej wiary)
Powered by Phoca Download

Serie wykładów na płytkach CD Audio

List do Efezjan - Stając się ludźmi łaski

List do Efezjan - wykłady audio CD Swindoll List do Efezjan - wykłady audio CD Swindoll List do Efezjan - wykłady audio CD Swindoll

 ...

List do Rzymian - Konstytucja naszej wiary

...

Jezus największy ze wszystkich

Okładka Okładka Okładka

...

Nadzieja mimo wszystko, Sprawy rodzinne, Liczy się charakter, Żyć jak należy

Nadzieja mimo wszystko Sprawy rodzinne Liczy się charakter cz. 1

Liczy się charakter 2 Żyć jak należy

 

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living (Pełnia Życia), Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski. Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Jego nauczanie jest tłumaczone na wiele języków i nadawane przez tysiące radiostacji. Wykłady pastora Chucka nadawane są w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn.), rosyjskim, a od niedawna także po polsku.

Tylko w USA ponad 1500 radiostacji nadaje jego wykłady, cztery razy w tygodniu. Ponadto regularnie emitowane są audycje z wykładami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wlk. Brytanii.

Dr Chuck Swindoll jest także autorem wielu publikacji oraz ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, znanej i uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej Kanclerzem.

Chuck w liczbach

Misja IFL-Polska

IFL-Polska pragnie przekazywać prawdy Pisma Świętego i prawdę o Jezusie Chrystusie jak najlepiej i jak najwierniej. Pragniemy to robić rzetelnie, w sposób przejrzysty i praktyczny, aby pomóc w lepszym zrozumieniu planu, jaki Bóg ma dla człowieka. Ludziom wierzącym pragniemy wskazywać na ich miejsce i rolę w świecie pełnym potrzeb, niebezpieczeństw, wrogości i rozpaczy.

Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych programów radiowych. Wsparciem dla tych programów jest służba duszpasterska, oparta na Biblii oraz produkcja różnych pomocy, które pomagają pogłębiać wiedzę biblijną i stosować ją w codziennym życiu.