Fundusz IFL Polska dla Ukrainy

1. Kim jesteśmy?

Fundacja IFL Polska to organizacja, która od 2010 roku propaguje wartości chrześcijańskie w naszym kraju. Jesteśmy polskim oddziałem Insight for Living Ministries z Frisco w Teksasie. Chcemy wspierać w samodzielnym, biblijnym myśleniu, niosąc wsparcie duchowe i pomoc tym, którzy tego potrzebują. Wierzymy, że Ewangelia, której głoszeniem się zajmujemy, ma wymiar praktyczny. Właśnie dlatego, w obliczu wyzwania jakim jest napaść Rosji na Ukrainę i napływ Uchodźców, stworzyliśmy Fundusz IFL Polska dla Ukrainy i pragniemy pomagać tym, którzy potrzebują naszej pomocy.

2. Co chcemy zrobić?

Jesteśmy „maratończykami”. Interesuje nas pomoc długoterminowa i kompleksowa. Zbieramy środki, żeby sfinansować pobyt samotnych matek, ofiar wojny na Ukrainie. Zostaną one ulokowane w wynajętych przez nas mieszkaniach, na okres 1 roku. Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim, ale chcemy kompleksowo pomóc – w ramach zgromadzonych środków – matkom, zapewniając im minimum bezpieczeństwa we własnym kącie (wynajętym mieszkaniu) i ze skromnym miesięcznym wsparciem finansowym.

Jednym z Członków zarządu Funduszu IFL Polska dla Ukrainy jest pastor z Ukrainy, który obejmie pomocą duszpasterską Osoby objęte naszą pomocą.

3. Jak Ty możesz pomóc?

Zapraszamy do współudziału w tym programie. Im więcej zbierzemy środków, tym więcej samotnych matek otrzyma pomoc materialną i duszpasterską. Uchodźcy borykają się ze strachem przed przyszłością, poczuciem osamotnienia i zagubieniem.

Liczy się każda złotówka.

Możesz pomóc, wpłacając na nasze konto:

ING Bank Śląski S.A.

PL 92 1050 1575 1000 0090 7791 4100

Fundacja IFL Polska

ul. Fryderyka Skarbka 15, 52-413 Wrocław

Tytułem: „Ukraina”.

Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie (Ewangelia Mateusza 25,40)